شرکت حرفه ای سئو – به منظور مراقبت!

هنگام تبلیغ تجارت آنلاین ، به روز شدن در بازی SEO (بهینه سازی موتور جستجو) است. برای خلاصه کردن موارد در چشم انداز بسیار مهم است. بنابراین بیایید با نگاه کردن به مربی ، مایک دیتکا ، “بازی” SEO را بررسی کنیم.

پیوندها همه جا هستند ، و همینها هستند که خطر برای وب را افزایش می سئو  دهند. یک وبسایت. بنابراین فرصت های پیوند نیز در همه جا وجود دارد. شما می توانید با انتشار مقالات بصورت آنلاین ، سندیکای بیانیه های مطبوعاتی ، ارسال به دایرکتوری ها ، شرکت در انجمن ها ، ایجاد یک وبلاگ و یا به عنوان یک مرجع در حوزه خود ، پیوندهایی را بدست آورید. فقط ممکن است فردی با تخیل شما محدود شود ، و تخیل فرمان بعدی ماست.

سپس گروه دیگری که در ابتدا به نظر می رسد خوب کار می کنند ، اما واقعیت این است که آنها بسیاری از وعده ها و خریدها را انجام می دهند اما آزمایش فشرده ای را انجام می دهند. موقعیتی برای آویزان کردن به منظور طولانی مدت به مشتریان ندارید زیرا آنها نتایج طولانی مدت را ارائه نمی دهند.

وضعیت بعدی را در نظر بگیرید. یک شرکت Seo توسط یک فرد فروشنده حفظ می شود. نماینده سئو انواع پرسش ها را در مورد مشتری معمولی برای آن مشاغل ، مارک ها و غیره می پرسد. از این رو ، یک لیست کلمات کلیدی ایجاد می شود و همچنین از مشتری خواسته می شود تا آن را بررسی کند و در مورد هر گونه نظر اضافی که مربوط به فکر است ، نظراتی ارائه دهد. گزارش های تجاری بدون تعدیل است. یک سال برای این خط ، مشتری دارای رتبه های برتر در ده ها کلمه کلیدی پر بازدید در Google ، Yahoo و MSN است ، اما انتظار می رود فروش کمتری داشته باشد.

این مورد بعدی ممکن است بخشی باشد که باید در هر دو دست داشته باشم. اگر محتوایی در صفحه ندارید ، باید آن را بنویسید. تلاش کنید کلمات کلیدی را حدود 3 بار در بالاترین یک سوم صفحه وارد کنید. فقط آنها را در جایی قرار دهید که به روش صحیح بخواند. به عنوان مثال تمام آنها را در یک جمله قرار ندهید زیرا احمقانه به نظر می رسد. به مهمانان نگاه کنید حداقل مطلق نزدیک به 400-500 رویکرد.

من یک پایگاه مشترک برای کمک بهینه سازی موتور جستجو برای هموار کردن کل فرایند برای هر کس ایجاد کرده ام. این لیست به وضوح به شما در انجام کارهای خوب و دقیقاً میزان مورد نیاز شما به عنوان بخشی از سایت کمک خواهد کرد.

نتایج سئو ماه ها به طول می انجامد ، اگر نه سال ها. اشتباه. در واقع ، شما باید منتظر نتایج فوری در هفته گذشته باشید. هیچ کس وقت و حوصله صبر در این دوره ها را ندارد.

اگر عکسی را در داخل بینندگان و عنوان خود را بصورت آنلاین قرار دهید ، مطمئناً کلمه کلیدی را به عنوان متن alt ذکر کرده اید. اگر در وردپرس هستید و برای بارگذاری در جعبه دوم ، تصویری را بارگذاری می کنید. به سادگی کلمه کلیدی را در جعبه دوم ذکر شده به عنوان alt keyword قرار دهید و شما باید امتیاز یک بهینه سازی موتور جستجو در سایت را افزایش دهید. این هشت نکته باعث می شود تا شخص کاملاً یک رتبه بهینه سازی موتور جستجو در سایت را بدست آورد.